0
Forespørsel
kr 0,00
0
Handlevogn
kr 0,00
Lader...
Lader...
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert! Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Varen er ikke på lager.
Vi beklager at varen ikke er på lager.

Intellinet 472050 fiberoptisk kabel 3 m LC SC OS2 Gult

EAN: 766623472050
Part number: 472050
SKU: 1044397
kr 151,64 netto
kr 189,55 brutto
Tilgjengelighet:
6  stk.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Fraktkostnad fra:  kr 194,46 Beregn leveringskostnad
Frakt fra: torsdag 20. juni 2024
Betalingsmetoder
Leveringsmetoder

Intellinet 472050 fiberoptisk kabel 3 m LC SC OS2 Gult

EAN:

766623472050

Part number:

472050

SKU: 1044397
Ideelle løsninger for din virksomhet
Vi finner den optimale løsningen for din virksomhet. Våre salgs- og presalgsspesialister velger produkter og tjenester for våre kunder hver dag.
Ekspresslevering av utstyr over hele verden
Vi garanterer punktlig levering av utstyret ditt uansett hvor du befinner deg. Vi samarbeider med globale partnere for å sikre at logistikken vår er optimalisert.
Gjennomføringsstøtte garantert
Vi tilbyr støtte ved implementering av løsninger i virksomheten din. Våre kvalifiserte ingeniører hjelper deg med å administrere infrastrukturen din effektivt.
Kunden først
Våre RMA-eksperter håndterer reklamasjoner og utskifting av utstyr raskt og effektivt, slik at virksomheten din kan fungere problemfritt.
Beskrivelse Multimedia
Intellinet 472050. Kabellengde: 3 m, Fiberoptisk type: OS2, Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: SC, Kjernediameter: 9 µm, Full tosidig
Spesifikasjon
Egenskaper
Kabellengde  Kabellengde
3 m
vis mer
Fiberoptisk type  Fiberoptisk type
OS2
vis mer
Tilkobling 1  Tilkobling 1
LC
vis mer
Tilkobling 2  Tilkobling 2
SC
vis mer
Connector 2 kjønn  Connector 2 kjønn
Hankjønn
vis mer
Connector 1 kjønn  Connector 1 kjønn
Hankjønn
vis mer
Produktfarge  Produktfarge
Gult
vis mer
Full tosidig  Full tosidig
Ja
vis mer
Kjernediameter  Kjernediameter
9 µm
vis mer
Kledningsdiameter  Kledningsdiameter
125 µm
vis mer
Fibermodusstruktur 
Enkeltmodus
vis mer
Jakkemateriale 
Low smoke zero halogen (LSZH)
vis mer
Vekt og dimensjoner
Kabeldiameter  Kabeldiameter
3 mm
vis mer
Vekt  Vekt
80 g
vis mer
Datainnpakking
Antall per pakke 
1 stykker
vis mer
Logistikk data
Harmonisert system (HS)-kode 
85447000
vis mer

Utvalgte produkter

Hold kontakten!
Få nyhetsbrevet vårt og hold deg oppdatert med kampanjene og nyhetene våre.

Ved å klikke "Abonner" godtar du å motta markedsføringsinformasjon til e-postadressen din. Dine personopplysninger blir administrert av Senetic AS med registrert kontor i Henrik Ibsens gate 90, 0255 Oslo, Norway. Du har rett til å kreve tilgang til personopplysninger for å rette, slette eller begrense behandlingen, i tillegg til å komme med innvendinger mot behandlingen. Detaljert informasjon om behandling av personopplysninger finnes i personvernerklæringen.

Feil e-post adresse.
Denne E-post adressen har allerede blitt bekreftet.
Denne E-post adressen har ikke blitt bekreftet ennå.
Takk!
Sjekk innboksen din - du vil motta en melding fra oss som ber deg bekrefte ditt abonnement på nyhetsbrevet.
Forhandlerportal
Alt du leter etter.Bli med oss!
Senetisk B2B
Senetisk B2BPlattform for bedriftskunderBli med oss!
Betalingsmåter
Forsendelsesmåter
Sertifikater og utmerkelser