0
Forespørsel
kr 0,00
0
Handlevogn
kr 0,00
Lader...
Lader...
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Varen er ikke på lager.
Vi beklager at varen ikke er på lager.
Home Office Hardware

AT-MMC2000/SP-960

Produktnavn: Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 nettverksmediakonverterer 1000 Mbit/s 850 nm Multi-modus Sølv
EAN: 767035218632
Part number: AT-MMC2000/SP-960
kr 1282,38 netto
kr 1602,98 brutto
Tilgjengelighet:
11-20  stk.
Levering:
onsdag 15. februar 2023
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Levering med bud  kr 306,90 Beregn
Beskrivelse
Les mer om Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 nettverksmediakonverterer 1000 Mbit/s 850 nm Multi-modus Sølv
Spesifikasjon
Nettverksbygging
Dataoverføringshastighet (maks) 1000 Mbit/s  
Converter input interface 10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T  
Converter output interface 1000Base-SX  
Nettverksstandard IEEE 802.1Q  
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
Ethernet LAN dataoverføringshastigheter 10,100,1000 Mbit/s  
Fiber ethernet cabling technology 1000BASE‑SX  
Jumbo Frames-støtte Ja  
VLAN support Ja  
Tilkoblingsevne
Tilkoblingsteknologi Koblet med ledninger (ikke trådløs)  
Antall ethernets-/bredbåndstilkoblinger (RJ-45) 1  
Fiber optic connector SFP  
Ytelse
Maksimal overføring avstand 500 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bølgelengde 850 nm  
Fiber mode structure Multi-modus  
Design
Intern Nei  
Produktfarge Sølv  
ISV-sertifiseringer CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI  
Energihåndtering
Strømstyrke 12 V  
Innput-strøm 0.14 A  
Vekt og dimensjoner
Bredde 54,9 mm  
Dybde 101,6 mm  
Høyde 21,8 mm  
Vekt 170 g  
Miljømessige forhold
Driftstemperaturområde 0 - 50 °C  
Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius) -30 - 70 °C  
Luftfuktighetsområde ved drift 5 - 95%  
Luftfuktighet, uvirksom 5 - 95%  
Driftshøyde 0 - 3048 m  
Emballasjeinnhold
Manuale/bruksanvisning Ja  
Guide for hurtig installering Ja  
User guide Ja  

Aktuelle spesialtilbud
Hold kontakten!
Få nyhetsbrevet vårt og hold deg oppdatert med kampanjene og nyhetene våre.

Ved å klikke "Abonner" godtar du å motta markedsføringsinformasjon til e-postadressen din. Dine personopplysninger blir administrert av Senetic AS med registrert kontor i Henrik Ibsens gate 90, 0255 Oslo, Norway. Du har rett til å kreve tilgang til personopplysninger for å rette, slette eller begrense behandlingen, i tillegg til å komme med innvendinger mot behandlingen. Detaljert informasjon om behandling av personopplysninger finnes i personvernerklæringen.

Feil e-post adresse.
Denne E-post adressen har allerede blitt bekreftet.
Denne E-post adressen har ikke blitt bekreftet ennå.
Takk!
Sjekk innboksen din - du vil motta en melding fra oss som ber deg bekrefte ditt abonnement på nyhetsbrevet.
Partnere
Betalingsmåter
Forsendelsesmåter
EBA National Winner Banner