0
Forespørsel
kr 0,00
0
Handlevogn
kr 0,00
Lader...
Lader...
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Varen er ikke på lager.
Vi beklager at varen ikke er på lager.
Home Office Hardware

GLC-BX-D

Produktnavn: Cisco GLC-BX-D nettverkstransceivermodul Fiber optisk 1000 Mbit/s 1490 nm
EAN: 0882658010835
-57%
kr 11869,65 netto
kr 5061,22 netto
kr 6326,53 brutto
Ikke på lager
Varsle meg når produktet er på lager
Beskrivelse
Les mer om Cisco GLC-BX-D nettverkstransceivermodul Fiber optisk 1000 Mbit/s 1490 nm
Spesifikasjon
Ytelse
SFP transceiver type Fiber optisk  
Dataoverføringshastighet (maks) 1000 Mbit/s  
Single-mode fiber (SMF) støttes Ja  
Maksimal overføring avstand 10000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bølgelengde 1490 nm  
Tx bølgelengde (max) 1480 nm  
Tx bølgelengde (min) 1500 nm  
Rx bølgelengde (min) 1260 nm  
Rx bølgelengde (max) 1360 nm  
Tx power (min) -9 dBmW  
Tx power (max) -3 dBmW  
Rx power (min) -19 dBmW  
Rx power (max) -3 dBmW  
Kablingsteknologi 1000BASE-BX10  
Digital diagnose Monitoring (DDM) Ja  
Egenskaper
Produktfarge Rustfritt stål  
Hot-swap Ja  
Sikkerhet Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1  
Energihåndtering
Strømforbruk 1,5 W  
Miljømessige forhold
Driftstemperaturområde 0 - 70 °C  
Maks. driftstemperatur, våt pære (Fahrenheit) 32 - 158 °F  
Vekt og dimensjoner
Bredde 13,4 mm  
Dybde 56,5 mm  
Høyde 8,5 mm  
Vekt 75 g  

Aktuelle spesialtilbud
Hold kontakten!
Få nyhetsbrevet vårt og hold deg oppdatert med kampanjene og nyhetene våre.

Ved å klikke "Abonner" godtar du å motta markedsføringsinformasjon til e-postadressen din. Dine personopplysninger blir administrert av Senetic AS med registrert kontor i Henrik Ibsens gate 90, 0255 Oslo, Norway. Du har rett til å kreve tilgang til personopplysninger for å rette, slette eller begrense behandlingen, i tillegg til å komme med innvendinger mot behandlingen. Detaljert informasjon om behandling av personopplysninger finnes i personvernerklæringen.

Feil e-post adresse.
Denne E-post adressen har allerede blitt bekreftet.
Denne E-post adressen har ikke blitt bekreftet ennå.
Takk!
Sjekk innboksen din - du vil motta en melding fra oss som ber deg bekrefte ditt abonnement på nyhetsbrevet.
Partnere
Betalingsmåter
Forsendelsesmåter
EBA National Winner Banner