0
Forespørsel
kr 0,00
0
Handlevogn
kr 0,00
Lader...
Lader...
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Varen er ikke på lager.
Vi beklager at varen ikke er på lager.
Home Office Hardware

GT-802

Produktnavn: PLANET GT-802 nettverksmediakonverterer 1000 Mbit/s 850 nm Sort
EAN: 4711213686207
Part number: GT-802
kr 625,26 netto
kr 781,58 brutto
Tilgjengelighet:
50+  stk.
Levering:
onsdag 8. februar 2023
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Levering med bud  kr 306,90 Beregn
Beskrivelse
Les mer om PLANET GT-802 nettverksmediakonverterer 1000 Mbit/s 850 nm Sort
Spesifikasjon
Nettverksbygging
Dataoverføringshastighet (maks) 1000 Mbit/s  
Converter input interface 1000Base-T  
Converter output interface 1000Base-SX  
Nettverksstandard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z  
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
Ethernet LAN dataoverføringshastigheter 10,100,1000 Mbit/s  
Auto MDI/MDI-X Ja  
Duplex system Full, Halv  
Tilkoblingsevne
Tilkoblingsteknologi Koblet med ledninger (ikke trådløs)  
Antall ethernets-/bredbåndstilkoblinger (RJ-45) 1  
Fibre Channel-porter 1  
Fiber optic connector SC  
Ytelse
Maksimal overføring avstand 550 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bølgelengde 850 nm  
Tx power (min) -9,5 dBmW  
Tx power (max) -4 dBmW  
Sensitivity -13,5 dBmW  
Design
Intern Nei  
LED-indikatorer for kommunikasjon Ja  
Produktfarge Sort  
ISV-sertifiseringer FCC Class A, CE Class A  
Energihåndtering
Strømstyrke 5 V  
Innput-strøm 2 A  
Strømforbruk 5,6 W  
Vekt og dimensjoner
Bredde 94 mm  
Dybde 70 mm  
Høyde 26 mm  
Vekt 200 g  
Miljømessige forhold
Driftstemperaturområde 0 - 50 °C  
Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius) -10 - 70 °C  
Luftfuktighetsområde ved drift 5 - 95%  
Luftfuktighet, uvirksom 5 - 95%  

Aktuelle spesialtilbud
Hold kontakten!
Få nyhetsbrevet vårt og hold deg oppdatert med kampanjene og nyhetene våre.

Ved å klikke "Abonner" godtar du å motta markedsføringsinformasjon til e-postadressen din. Dine personopplysninger blir administrert av Senetic AS med registrert kontor i Henrik Ibsens gate 90, 0255 Oslo, Norway. Du har rett til å kreve tilgang til personopplysninger for å rette, slette eller begrense behandlingen, i tillegg til å komme med innvendinger mot behandlingen. Detaljert informasjon om behandling av personopplysninger finnes i personvernerklæringen.

Feil e-post adresse.
Denne E-post adressen har allerede blitt bekreftet.
Denne E-post adressen har ikke blitt bekreftet ennå.
Takk!
Sjekk innboksen din - du vil motta en melding fra oss som ber deg bekrefte ditt abonnement på nyhetsbrevet.
Partnere
Betalingsmåter
Forsendelsesmåter
EBA National Winner Banner