0
Forespørsel
kr 0,00
0
Handlevogn
kr 0,00
Lader...
Lader...
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert! Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Varen er ikke på lager.
Vi beklager at varen ikke er på lager.

ProLabs J4860C-C nettverkstransceivermodul Fiber optisk 1250 Mbit/s SFP 1550 nm

EAN: 4038816840844
Part number: J4860C-C
SKU: 1150080
kr 303,43 netto
kr 379,29 brutto
Tilgjengelighet:
2  stk.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Utsalg fra kr 256,96
Fraktkostnad fra:  kr 204,65 Beregn leveringskostnad
Frakt fra: tirsdag 28. mai 2024
Betalingsmetoder
Leveringsmetoder

ProLabs J4860C-C nettverkstransceivermodul Fiber optisk 1250 Mbit/s SFP 1550 nm

EAN:

4038816840844

Part number:

J4860C-C

SKU: 1150080
Ideelle løsninger for din virksomhet
Vi finner den optimale løsningen for din virksomhet. Våre salgs- og presalgsspesialister velger produkter og tjenester for våre kunder hver dag.
Ekspresslevering av utstyr over hele verden
Vi garanterer punktlig levering av utstyret ditt uansett hvor du befinner deg. Vi samarbeider med globale partnere for å sikre at logistikken vår er optimalisert.
Gjennomføringsstøtte garantert
Vi tilbyr støtte ved implementering av løsninger i virksomheten din. Våre kvalifiserte ingeniører hjelper deg med å administrere infrastrukturen din effektivt.
Kunden først
Våre RMA-eksperter håndterer reklamasjoner og utskifting av utstyr raskt og effektivt, slik at virksomheten din kan fungere problemfritt.
Beskrivelse Utsalg – pris fra kr 256,96 Spar penger

Spesifikasjon
Ytelse
SFP-transceivertype 
Fiber optisk
vis mer
Maksimal dataoverføringshastighet  Maksimal dataoverføringshastighet
1250 Mbit/s
vis mer
Type grensesnitt 
SFP
vis mer
Single-mode fiber (SMF) støttes 
Ja
vis mer
Fiberoptisk kontakt  Fiberoptisk kontakt
LC
vis mer
SFP-sender standard 
ZX
vis mer
Bølgelengde  Bølgelengde
1550 nm
vis mer
Tx effekt (maks.) 
5 dBmW
vis mer
Egenskaper
Produktfarge  Produktfarge
Sølv
vis mer
Energihåndtering
Maksimum spenning 
3,3 V
vis mer
Miljømessige forhold
Driftstemperatur (T-T)  Driftstemperatur (T-T)
0 - 70 °C
vis mer
Vekt og dimensjoner
Bredde  Bredde
45 mm
vis mer
Dybde  Dybde
20 mm
vis mer
Høyde  Høyde
115 mm
vis mer
Vekt  Vekt
32 g
vis mer
Datainnpakking
Antall medfølgende produkter  Antall medfølgende produkter
1 stykker
vis mer
Andre funksjoner
RX-sensitivitet 
-23 dB
vis mer

Utvalgte produkter

Hold kontakten!
Få nyhetsbrevet vårt og hold deg oppdatert med kampanjene og nyhetene våre.

Ved å klikke "Abonner" godtar du å motta markedsføringsinformasjon til e-postadressen din. Dine personopplysninger blir administrert av Senetic AS med registrert kontor i Henrik Ibsens gate 90, 0255 Oslo, Norway. Du har rett til å kreve tilgang til personopplysninger for å rette, slette eller begrense behandlingen, i tillegg til å komme med innvendinger mot behandlingen. Detaljert informasjon om behandling av personopplysninger finnes i personvernerklæringen.

Feil e-post adresse.
Denne E-post adressen har allerede blitt bekreftet.
Denne E-post adressen har ikke blitt bekreftet ennå.
Takk!
Sjekk innboksen din - du vil motta en melding fra oss som ber deg bekrefte ditt abonnement på nyhetsbrevet.
Forhandlerportal
Alt du leter etter.Bli med oss!
Senetisk B2B
Senetisk B2BPlattform for bedriftskunderBli med oss!
Betalingsmåter
Forsendelsesmåter
Sertifikater og utmerkelser