0
Forespørsel
kr 0,00
0
Handlevogn
kr 0,00
Lader...
Lader...
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert! Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Varen er ikke på lager.
Vi beklager at varen ikke er på lager.
Home Office Hardware

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP nettverkstransceivermodul Fiber optisk 1000 Mbit/s 1300 nm

EAN: 4260039342748
Part number: MGBLH1
SKU: 1004137
kr 2548,18 netto
kr 3185,23 brutto
Tilgjengelighet:
11-20  stk.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kurérpakke fra:  kr 206,53 Beregn leveringskostnad
Levering fra: fredag 10. mai 2024
Betalingsmetoder
Leveringsmetoder

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP nettverkstransceivermodul Fiber optisk 1000 Mbit/s 1300 nm

EAN:

4260039342748

Part number:

MGBLH1

SKU: 1004137
Ideelle løsninger for din virksomhet
Vi finner den optimale løsningen for din virksomhet. Våre salgs- og presalgsspesialister velger produkter og tjenester for våre kunder hver dag.
Ekspresslevering av utstyr over hele verden
Vi garanterer punktlig levering av utstyret ditt uansett hvor du befinner deg. Vi samarbeider med globale partnere for å sikre at logistikken vår er optimalisert.
Gjennomføringsstøtte garantert
Vi tilbyr støtte ved implementering av løsninger i virksomheten din. Våre kvalifiserte ingeniører hjelper deg med å administrere infrastrukturen din effektivt.
Kunden først
Våre RMA-eksperter håndterer reklamasjoner og utskifting av utstyr raskt og effektivt, slik at virksomheten din kan fungere problemfritt.
Beskrivelse
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. SFP-transceivertype: Fiber optisk, Maksimal dataoverføringshastighet: 1000 Mbit/s, Type grensesnitt: mini-GBIC. Sikkerhet: FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2, Opprinnelsesland: China, Merkekompatibilitet: Cisco. Strømforbruk (vanlig bruk): 1 W. Bredde: 56,5 mm, Dybde: 13,4 mm, Høyde: 8,5 mm. Antall medfølgende produkter: 1 stykker, Pakkebredde: 81,3 mm, Pakkedybde: 127 mm
Spesifikasjon
Ytelse
SFP-transceivertype 
Fiber optisk
vis mer
Maksimal dataoverføringshastighet  Maksimal dataoverføringshastighet
1000 Mbit/s
vis mer
Type grensesnitt 
mini-GBIC
vis mer
Single-mode fiber (SMF) støttes 
Ja
vis mer
Fiberoptisk kontakt  Fiberoptisk kontakt
LC
vis mer
SFP-sender standard 
LH
vis mer
Maksimal overføring avstand  Maksimal overføring avstand
40000 m
vis mer
Bølgelengde  Bølgelengde
1300 nm
vis mer
Egenskaper
Plugg inn og spill  Plugg inn og spill
Ja
vis mer
Hot-swap 
Ja
vis mer
Sikkerhet  Sikkerhet
FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2
vis mer
Opprinnelsesland  Opprinnelsesland
China
vis mer
Merkekompatibilitet  Merkekompatibilitet
Cisco
vis mer
Sertifisering 
FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B
vis mer
Energihåndtering
Strømforbruk (vanlig bruk)  Strømforbruk (vanlig bruk)
1 W
vis mer
Miljømessige forhold
Maksimal opereringstemperatur 
40 °C
vis mer
Driftstemperatur (T-T)  Driftstemperatur (T-T)
0 - 40 °C
vis mer
Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius)  Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius)
-20 - 70 °C
vis mer
Relativ luftfuktighet under drift (H-H) 
0 - 85%
vis mer
Lagringsrelativ fuktighet 
5 - 90%
vis mer
Vekt og dimensjoner
Bredde  Bredde
56,5 mm
vis mer
Dybde  Dybde
13,4 mm
vis mer
Høyde  Høyde
8,5 mm
vis mer
Vekt  Vekt
20 g
vis mer
Datainnpakking
Antall medfølgende produkter  Antall medfølgende produkter
1 stykker
vis mer
Pakkebredde  Pakkebredde
81,3 mm
vis mer
Pakkedybde  Pakkedybde
127 mm
vis mer
Pakkehøyde  Pakkehøyde
25,4 mm
vis mer
Pakkevekt  Pakkevekt
50 g
vis mer
Logistikk data
Antall per pakke 
1 stykker
vis mer
Harmonisert system (HS)-kode 
85369010
vis mer
Andre funksjoner
Dimensjoner (B x D x H)  Dimensjoner (B x D x H)
85 x 134 x 56 mm
vis mer

Utvalgte produkter

Hold kontakten!
Få nyhetsbrevet vårt og hold deg oppdatert med kampanjene og nyhetene våre.

Ved å klikke "Abonner" godtar du å motta markedsføringsinformasjon til e-postadressen din. Dine personopplysninger blir administrert av Senetic AS med registrert kontor i Henrik Ibsens gate 90, 0255 Oslo, Norway. Du har rett til å kreve tilgang til personopplysninger for å rette, slette eller begrense behandlingen, i tillegg til å komme med innvendinger mot behandlingen. Detaljert informasjon om behandling av personopplysninger finnes i personvernerklæringen.

Feil e-post adresse.
Denne E-post adressen har allerede blitt bekreftet.
Denne E-post adressen har ikke blitt bekreftet ennå.
Takk!
Sjekk innboksen din - du vil motta en melding fra oss som ber deg bekrefte ditt abonnement på nyhetsbrevet.
Forhandlerportal
Alt du leter etter.Bli med oss!
Senetisk B2B
Senetisk B2BPlattform for bedriftskunderBli med oss!
Betalingsmåter
Forsendelsesmåter
Sertifikater og utmerkelser