0
Forespørsel
kr 0,00
0
Handlevogn
kr 0,00
Lader...
Lader...
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert! Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Varen er ikke på lager.
Vi beklager at varen ikke er på lager.

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver nettverksmediakonverterer 1310 nm

EAN: 4260039342724
Part number: MGBT1
SKU: 1004596
kr 1308,52 netto
kr 1635,65 brutto
Tilgjengelighet:
31-40  stk.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Fraktkostnad fra:  kr 195,78 Beregn leveringskostnad
Frakt fra: torsdag 4. juli 2024
Betalingsmetoder
Leveringsmetoder

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver nettverksmediakonverterer 1310 nm

EAN:

4260039342724

Part number:

MGBT1

SKU: 1004596
Ideelle løsninger for din virksomhet
Vi finner den optimale løsningen for din virksomhet. Våre salgs- og presalgsspesialister velger produkter og tjenester for våre kunder hver dag.
Ekspresslevering av utstyr over hele verden
Vi garanterer punktlig levering av utstyret ditt uansett hvor du befinner deg. Vi samarbeider med globale partnere for å sikre at logistikken vår er optimalisert.
Gjennomføringsstøtte garantert
Vi tilbyr støtte ved implementering av løsninger i virksomheten din. Våre kvalifiserte ingeniører hjelper deg med å administrere infrastrukturen din effektivt.
Kunden først
Våre RMA-eksperter håndterer reklamasjoner og utskifting av utstyr raskt og effektivt, slik at virksomheten din kan fungere problemfritt.
Beskrivelse
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver. Omformer-inngangsgrensesnitt: 1000Base-T. Maksimal overføring avstand: 100 m, Bølgelengde: 1310 nm. Opprinnelsesland: China. Bredde: 66 mm, Dybde: 13,4 mm, Høyde: 8,5 mm. Pakkebredde: 81,3 mm, Pakkedybde: 127 mm, Pakkehøyde: 25,4 mm
Spesifikasjon
Nettverksbygging
Omformer-inngangsgrensesnitt  Omformer-inngangsgrensesnitt
1000Base-T
vis mer
Ytelse
Maksimal overføring avstand  Maksimal overføring avstand
100 m
vis mer
Bølgelengde  Bølgelengde
1310 nm
vis mer
Design
Opprinnelsesland  Opprinnelsesland
China
vis mer
Vekt og dimensjoner
Bredde  Bredde
66 mm
vis mer
Dybde  Dybde
13,4 mm
vis mer
Høyde  Høyde
8,5 mm
vis mer
Vekt  Vekt
20 g
vis mer
Miljømessige forhold
Driftstemperatur (T-T)  Driftstemperatur (T-T)
0 - 70 °C
vis mer
Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius)  Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius)
-40 - 85 °C
vis mer
Relativ luftfuktighet under drift (H-H) 
10 - 85%
vis mer
Lagringsrelativ fuktighet 
5 - 90%
vis mer
Datainnpakking
Pakkebredde  Pakkebredde
81,3 mm
vis mer
Pakkedybde  Pakkedybde
127 mm
vis mer
Pakkehøyde  Pakkehøyde
25,4 mm
vis mer
Pakkevekt  Pakkevekt
50 g
vis mer
Logistikk data
Harmonisert system (HS)-kode 
85176990
vis mer
Antall per pakke 
1 stykker
vis mer
Andre funksjoner
Videoopptaksgrensesnitt  Videoopptaksgrensesnitt
RJ-45
vis mer

Utvalgte produkter

Hold kontakten!
Få nyhetsbrevet vårt og hold deg oppdatert med kampanjene og nyhetene våre.

Ved å klikke "Abonner" godtar du å motta markedsføringsinformasjon til e-postadressen din. Dine personopplysninger blir administrert av Senetic AS med registrert kontor i Henrik Ibsens gate 90, 0255 Oslo, Norway. Du har rett til å kreve tilgang til personopplysninger for å rette, slette eller begrense behandlingen, i tillegg til å komme med innvendinger mot behandlingen. Detaljert informasjon om behandling av personopplysninger finnes i personvernerklæringen.

Feil e-post adresse.
Denne E-post adressen har allerede blitt bekreftet.
Denne E-post adressen har ikke blitt bekreftet ennå.
Takk!
Sjekk innboksen din - du vil motta en melding fra oss som ber deg bekrefte ditt abonnement på nyhetsbrevet.
Forhandlerportal
Alt du leter etter.Bli med oss!
Senetisk B2B
Senetisk B2BPlattform for bedriftskunderBli med oss!
Betalingsmåter
Forsendelsesmåter
Sertifikater og utmerkelser