0
Forespørsel
kr 0,00
0
Handlevogn
kr 0,00
Lader...
Lader...
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert! Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Varen er ikke på lager.
Vi beklager at varen ikke er på lager.

HW QSFP-40G-iSR4 Compatible 40GBASE-SR4/4x10GBASE-SR QSFP+ 850nm 150m DOM MTP/MPO-12 MMF Optical Tra

EAN: -
Part number: QSFP-40G-iSR4-C
SKU: 1691104
kr 417,48 netto
kr 521,85 brutto
Tilgjengelighet:
5  stk.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Fraktkostnad fra:  kr 202,21 Beregn leveringskostnad
Frakt fra: mandag 3. juni 2024
Betalingsmetoder
Leveringsmetoder

HW QSFP-40G-iSR4 Compatible 40GBASE-SR4/4x10GBASE-SR QSFP+ 850nm 150m DOM MTP/MPO-12 MMF Optical Tra

EAN:

-

Part number:

QSFP-40G-iSR4-C

SKU: 1691104
Ideelle løsninger for din virksomhet
Vi finner den optimale løsningen for din virksomhet. Våre salgs- og presalgsspesialister velger produkter og tjenester for våre kunder hver dag.
Ekspresslevering av utstyr over hele verden
Vi garanterer punktlig levering av utstyret ditt uansett hvor du befinner deg. Vi samarbeider med globale partnere for å sikre at logistikken vår er optimalisert.
Gjennomføringsstøtte garantert
Vi tilbyr støtte ved implementering av løsninger i virksomheten din. Våre kvalifiserte ingeniører hjelper deg med å administrere infrastrukturen din effektivt.
Kunden først
Våre RMA-eksperter håndterer reklamasjoner og utskifting av utstyr raskt og effektivt, slik at virksomheten din kan fungere problemfritt.
Beskrivelse

Compatible Huawei QSFP-40G-iSR4 Compatible 40GBASE-SR4/4x10GBASE-SR QSFP+ Optical Transceiver Module (MMF, 850nm, 150m, MTP/MPO, DOM)

The QSFP+ module adopts 12 Fibers MTP/MPO Male connectors, reaching a link up to 150m over OM4 MMF (100m over OM3). This transceiver is compliant with QSFP+ MSA, IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 and breakout to 4x10GBASE-SR standard. Digital diagnostics functions are also available via the I2C interface, as specified by the QSFP+ MSA, to allow access to real-time operating parameters. With these features, this easy to install, hot swappable transceiver is suitable to be used in various applications, such as data centers, campus and computing networks, interconnections within and between switches, routers, NICs and transport equipment.

Specifications
HW Compatible
QSFP-40G-iSR4
Vendor Name
FS
Form Factor
QSFP+
Max Data Rate
41.25Gbps (4x 10.3125Gbps)
Wavelength
850nm
Max Cable Distance
150m@OM4/100m@OM3
Connector
MTP/MPO-12 Male
Media
MMF
Transmitter Type
VCSEL
Receiver Type
PIN
TX Power
-7.1~1.9dBm
Receiver Sensitivity
<-10.3dBm
Powerbudget
3.5dB
Receiver Overload
2.4dBm
Power Consumption
<1.5W
Extinction Ratio
>3dB
Host FEC
Supported
Bit Error Ratio (BER)
1E-12
Commercial Temperature Range
0 to 70°C (32 to 158°F)
Protocols
IEEE 802.3ba, QSFP+ MSA, SFF-8436, SFF-8636

Utvalgte produkter

Hold kontakten!
Få nyhetsbrevet vårt og hold deg oppdatert med kampanjene og nyhetene våre.

Ved å klikke "Abonner" godtar du å motta markedsføringsinformasjon til e-postadressen din. Dine personopplysninger blir administrert av Senetic AS med registrert kontor i Henrik Ibsens gate 90, 0255 Oslo, Norway. Du har rett til å kreve tilgang til personopplysninger for å rette, slette eller begrense behandlingen, i tillegg til å komme med innvendinger mot behandlingen. Detaljert informasjon om behandling av personopplysninger finnes i personvernerklæringen.

Feil e-post adresse.
Denne E-post adressen har allerede blitt bekreftet.
Denne E-post adressen har ikke blitt bekreftet ennå.
Takk!
Sjekk innboksen din - du vil motta en melding fra oss som ber deg bekrefte ditt abonnement på nyhetsbrevet.
Forhandlerportal
Alt du leter etter.Bli med oss!
Senetisk B2B
Senetisk B2BPlattform for bedriftskunderBli med oss!
Betalingsmåter
Forsendelsesmåter
Sertifikater og utmerkelser