0
Forespørsel
kr 0,00
0
Handlevogn
kr 0,00
Lader...
Lader...
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Varen er ikke på lager.
Vi beklager at varen ikke er på lager.
Home Office Hardware

QSFP-4X10G-LR-S=

Produktnavn: Cisco QSFP-4X10G-LR-S= nettverkstransceivermodul
EAN: 882658849978
Part number: QSFP-4X10G-LR-S=
-55%
kr 57635,27 netto
kr 25880,17 netto
kr 32350,21 brutto
Ikke på lager
Varsle meg når produktet er på lager
Beskrivelse
Les mer om Cisco QSFP-4X10G-LR-S= nettverkstransceivermodul
Spesifikasjon
Ytelse
SFP transceiver type Fiber optisk  
Dataoverføringshastighet (maks) 40000 Mbit/s  
PCI-buss QSFP  
Single-mode fiber (SMF) støttes Ja  
Fiber optic connector MPO12  
Maksimal overføring avstand 10000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bølgelengde 1310 nm  

Aktuelle spesialtilbud
Hold kontakten!
Få nyhetsbrevet vårt og hold deg oppdatert med kampanjene og nyhetene våre.

Ved å klikke "Abonner" godtar du å motta markedsføringsinformasjon til e-postadressen din. Dine personopplysninger blir administrert av Senetic AS med registrert kontor i Henrik Ibsens gate 90, 0255 Oslo, Norway. Du har rett til å kreve tilgang til personopplysninger for å rette, slette eller begrense behandlingen, i tillegg til å komme med innvendinger mot behandlingen. Detaljert informasjon om behandling av personopplysninger finnes i personvernerklæringen.

Feil e-post adresse.
Denne E-post adressen har allerede blitt bekreftet.
Denne E-post adressen har ikke blitt bekreftet ennå.
Takk!
Sjekk innboksen din - du vil motta en melding fra oss som ber deg bekrefte ditt abonnement på nyhetsbrevet.
Partnere
Betalingsmåter
Forsendelsesmåter
EBA National Winner Banner