0
Forespørsel
kr 0,00
0
Handlevogn
kr 0,00
Lader...
Lader...
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Varen er ikke på lager.
Vi beklager at varen ikke er på lager.
Home Office Hardware

X2-10GB-SR

Produktnavn: Cisco 10GBASE-SR X2 Module nettverksmediakonverterer 10000 Mbit/s 850 nm
EAN: 4053162231139
Part number: X2-10GB-SR
-55%
kr 20227,37 netto
kr 9047,35 netto
kr 11309,19 brutto
Ikke på lager
Varsle meg når produktet er på lager
Beskrivelse
Les mer om Cisco 10GBASE-SR X2 Module nettverksmediakonverterer 10000 Mbit/s 850 nm
Spesifikasjon
Nettverksbygging
Dataoverføringshastighet (maks) 10000 Mbit/s  
Kablingsteknologi 10000BASE-SR  
Tilkoblingsevne
Tilkoblingsteknologi Koblet med ledninger (ikke trådløs)  
Ytelse
Maksimal overføring avstand 300 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bølgelengde 850 nm  
Design
Samsvar med industristandarder IEEE 802.3ae  
Energihåndtering
Strømforbruk 4 W  
Styringsfunksjoner
Hot-swap Ja  
Vekt og dimensjoner
Vekt 300 g  
Miljømessige forhold
Driftstemperaturområde 0 - 70 °C  
Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius) -40 - 85 °C  
Andre funksjoner
Fysiske mål (BxDxH) 36 x 91 x 13,46 mm  
Videoopptaksgrensesnitt x2  
Fibertype MMF  

Aktuelle spesialtilbud
Hold kontakten!
Få nyhetsbrevet vårt og hold deg oppdatert med kampanjene og nyhetene våre.

Ved å klikke "Abonner" godtar du å motta markedsføringsinformasjon til e-postadressen din. Dine personopplysninger blir administrert av Senetic AS med registrert kontor i Henrik Ibsens gate 90, 0255 Oslo, Norway. Du har rett til å kreve tilgang til personopplysninger for å rette, slette eller begrense behandlingen, i tillegg til å komme med innvendinger mot behandlingen. Detaljert informasjon om behandling av personopplysninger finnes i personvernerklæringen.

Feil e-post adresse.
Denne E-post adressen har allerede blitt bekreftet.
Denne E-post adressen har ikke blitt bekreftet ennå.
Takk!
Sjekk innboksen din - du vil motta en melding fra oss som ber deg bekrefte ditt abonnement på nyhetsbrevet.
Partnere
Betalingsmåter
Forsendelsesmåter
EBA National Winner Banner