0
Forespørsel
kr 0,00
0
Handlevogn
kr 0,00
Lader...
Lader...
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert! Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Varen er ikke på lager.
Vi beklager at varen ikke er på lager.

HW 0231A562 Compatible 1000BASE-SX SFP 850nm 550m DOM Duplex LC MMF Transceiver Module / HW 0231A562

EAN: -
Part number: eSFP-GE-SX-MM850-C
SKU: 1692262
kr 116,07 netto
kr 145,09 brutto
Tilgjengelighet:
11-20  stk.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Fraktkostnad fra:  kr 204,65 Beregn leveringskostnad
Frakt fra: tirsdag 28. mai 2024
Betalingsmetoder
Leveringsmetoder

HW 0231A562 Compatible 1000BASE-SX SFP 850nm 550m DOM Duplex LC MMF Transceiver Module / HW 0231A562

EAN:

-

Part number:

eSFP-GE-SX-MM850-C

SKU: 1692262
Ideelle løsninger for din virksomhet
Vi finner den optimale løsningen for din virksomhet. Våre salgs- og presalgsspesialister velger produkter og tjenester for våre kunder hver dag.
Ekspresslevering av utstyr over hele verden
Vi garanterer punktlig levering av utstyret ditt uansett hvor du befinner deg. Vi samarbeider med globale partnere for å sikre at logistikken vår er optimalisert.
Gjennomføringsstøtte garantert
Vi tilbyr støtte ved implementering av løsninger i virksomheten din. Våre kvalifiserte ingeniører hjelper deg med å administrere infrastrukturen din effektivt.
Kunden først
Våre RMA-eksperter håndterer reklamasjoner og utskifting av utstyr raskt og effektivt, slik at virksomheten din kan fungere problemfritt.
Beskrivelse

HW SFP-1.25G-SX Compatible 1000BASE-SX SFP Transceiver Module (MMF, 850nm, 550m, LC, DOM)

HW SFP-1.25G-SX compatible SFP transceiver supports up to 550m link lengths over multi-mode fiber (MMF) using a wavelength of 850nm via an LC connector. Each SFP transceiver module is individually tested to be used on a series of HW switches, routers, servers, network interface card (NICs) etc.
Featuring low power consumption, the hot swappable 1G SFP transceiver is ideal for Internet Service Provider (ISP) Gigabit Ethernet communication links, Enterprise LAN & SAN Networks, Data Center LAN & SAN Networks and other optical links.

Specifications
HW Compatible
SFP-1.25G-SX
Vendor Name
FS
Form Factor
SFP
Max. Data Rate
1.25Gbps
Wavelength
850nm
Max. Cable Distance
550m@50/125µm OM2 MMF
[email protected]/125µm OM1 MMF
[email protected]/125µm FDDI MMF
Connector
Duplex LC
Media
MMF
Transmitter Type
VCSEL
Receiver Type
PIN
DDM/DOM
Supported
Commercial Temperature Range
0 to 70°C (32 to 158°F)
TX Power
-9.5 ~ - 3dBm
Receiver Sensitivity
< -17dBm
Typical Power Consumption
≤0.8w
Receiver Overload
-3dBm
Bit Error Ratio (BER)
1E-12
Extinction Ratio
>9dB
EMC (Electro Magnetic Compatibility)
Supported
MTBF (SX)
2,457,002 Hours
Protocols
IEEE 802.3z, SFF-8472, SFP MSA (INF-8074i) Compliant

Utvalgte produkter

Hold kontakten!
Få nyhetsbrevet vårt og hold deg oppdatert med kampanjene og nyhetene våre.

Ved å klikke "Abonner" godtar du å motta markedsføringsinformasjon til e-postadressen din. Dine personopplysninger blir administrert av Senetic AS med registrert kontor i Henrik Ibsens gate 90, 0255 Oslo, Norway. Du har rett til å kreve tilgang til personopplysninger for å rette, slette eller begrense behandlingen, i tillegg til å komme med innvendinger mot behandlingen. Detaljert informasjon om behandling av personopplysninger finnes i personvernerklæringen.

Feil e-post adresse.
Denne E-post adressen har allerede blitt bekreftet.
Denne E-post adressen har ikke blitt bekreftet ennå.
Takk!
Sjekk innboksen din - du vil motta en melding fra oss som ber deg bekrefte ditt abonnement på nyhetsbrevet.
Forhandlerportal
Alt du leter etter.Bli med oss!
Senetisk B2B
Senetisk B2BPlattform for bedriftskunderBli med oss!
Betalingsmåter
Forsendelsesmåter
Sertifikater og utmerkelser