0
Forespørsel
kr 0,00
0
Handlevogn
kr 0,00
Lader...
Lader...
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Varen er ikke på lager.
Vi beklager at varen ikke er på lager.
Home Office Hardware

407-BBOU

Produktnavn: DELL 407-BBOU nettverkstransceivermodul 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
EAN: 5397063819560
Part number: 407-BBOU
kr 1297,94 netto
kr 1622,43 brutto
Tilgjengelighet:
2  stk.
Levering:
torsdag 30. juni 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Levering med bud  kr 236,09 Beregn
Beskrivelse
Les mer om DELL 407-BBOU nettverkstransceivermodul 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
Spesifikasjon
Ytelse
Dataoverføringshastighet (maks) 10000 Mbit/s  
PCI-buss SFP+  
Fiber optic connector SFP+  
SFP-sender standard SR  
Maksimal overføring avstand 300 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bølgelengde 850 nm  
Egenskaper
Hot-plug-støtte Ja  

Aktuelle spesialtilbud
Hold kontakten!
Få nyhetsbrevet vårt og hold deg oppdatert med kampanjene og nyhetene våre.

Ved å klikke "Abonner" godtar du å motta markedsføringsinformasjon til e-postadressen din. Dine personopplysninger blir administrert av Senetic AS med registrert kontor i Henrik Ibsens gate 90, 0255 Oslo, Norway. Du har rett til å kreve tilgang til personopplysninger for å rette, slette eller begrense behandlingen, i tillegg til å komme med innvendinger mot behandlingen. Detaljert informasjon om behandling av personopplysninger finnes i personvernerklæringen.

Feil e-post adresse.
Denne E-post adressen har allerede blitt bekreftet.
Denne E-post adressen har ikke blitt bekreftet ennå.
Takk!
Sjekk innboksen din - du vil motta en melding fra oss som ber deg bekrefte ditt abonnement på nyhetsbrevet.
Partnere
Betalingsmåter
Forsendelsesmåter
EBA National Winner Banner