0
Forespørsel
kr 0,00
0
Handlevogn
kr 0,00
Lader...
Lader...
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!Forespørselen og bestillingen har blitt oppdatert!
Varen er ikke på lager.
Vi beklager at varen ikke er på lager.
Home Office Hardware

MC200CM

Produktnavn: TP-LINK MC200CM nettverksmediakonverterer 1000 Mbit/s 850 nm Multi-modus Svart
EAN: 6935364030438
kr 308,33 netto
kr 385,41 brutto
Tilgjengelighet:
11-20  stk.
Levering:
onsdag 29. september 2021
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Levering med bud  kr 225,76 Beregn
Beskrivelse
Les mer om TP-LINK MC200CM nettverksmediakonverterer 1000 Mbit/s 850 nm Multi-modus Svart
Spesifikasjon
Nettverksbygging
Dataoverføringshastighet (maks) 1000 Mbit/s  
Nettverksstandard IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z  
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
Ethernet LAN dataoverføringshastigheter 10,100,1000 Mbit/s  
Auto MDI/MDI-X Ja  
Duplex system Full, Halv  
Cable types supported Cat5,Cat5e  
Tilkoblingsevne
Tilkoblingsteknologi Koblet med ledninger (ikke trådløs)  
Antall ethernets-/bredbåndstilkoblinger (RJ-45) 1  
Fibre Channel-porter 1  
Fiber optic connector SC  
Ytelse
Maksimal overføring avstand 550 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bølgelengde 850 nm  
Fiber mode structure Multi-modus  
Fiber cable diameters supported 50/125,62.5/125 µm  
Design
Intern Nei  
LED-indikatorer for kommunikasjon Ja  
Produktfarge Svart  
Energihåndtering
Power consumption (max) 1,66 W  
Vekt og dimensjoner
Bredde 95 mm  
Dybde 73 mm  
Høyde 27 mm  
Miljømessige forhold
Driftstemperaturområde 0 - 40 °C  
Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius) -40 - 70 °C  
Luftfuktighetsområde ved drift 10 - 90%  
Luftfuktighet, uvirksom 5 - 90%  
Emballasjeinnhold
Manuale/bruksanvisning Ja  
Tekniske detaljer
Bærekraftssertifikater RoHS  

Aktuelle spesialtilbud
Hold kontakten!
Få nyhetsbrevet vårt og hold deg oppdatert med kampanjene og nyhetene våre.

Ved å klikke "Abonner" godtar du å motta markedsføringsinformasjon til e-postadressen din. Dine personopplysninger blir administrert av Senetic AS med registrert kontor i Henrik Ibsens gate 90, 0255 Oslo, Norway. Du har rett til å kreve tilgang til personopplysninger for å rette, slette eller begrense behandlingen, i tillegg til å komme med innvendinger mot behandlingen. Detaljert informasjon om behandling av personopplysninger finnes i personvernerklæringen.

Feil e-post adresse.
Denne E-post adressen har allerede blitt bekreftet.
Denne E-post adressen har ikke blitt bekreftet ennå.
Takk!
Sjekk innboksen din - du vil motta en melding fra oss som ber deg bekrefte ditt abonnement på nyhetsbrevet.
Partnere
Betalingsmåter
Forsendelsesmåter
EBA National Winner Banner